trening personalny Wrocław - Mateusz Kicka

CENTRUM ROZWOJU OSOBISTEGO

TRENING PERSONALNY WROCŁAW

Oto ja, Twój przewodnik w podróży ku lepszej wersji siebie!

Cześć, jestem Dominik Kicka, a moją pasją jest inspiracja i wsparcie ludzi w osiągnięciu ich celów treningowych.  Moje podejście do treningu personalnego nie opiera się tylko na naukowych faktach i doświadczeniu, ale przede wszystkim na pasji i zrozumieniu Twoich unikalnych potrzeb. Razem przekroczymy wszelkie ograniczenia, pokonamy wyzwania i osiągniemy cele, których pragniesz.

Nie ważne, czy Twoim celem jest zwiększenie siły, poprawa kondycji, zrzucenie wagi czy osiągnięcie równowagi psychicznej i fizycznej – jestem tutaj, aby Ci pomóc. Wspólnie stworzymy spersonalizowany plan treningowy i dietetyczny, który będzie odpowiedni dla Twoich indywidualnych potrzeb. 

Trening personalny opiera się na bliskiej współpracy i regularnych, indywidualnych spotkaniach z trenerem. Proces zazwyczaj zaczyna się od szczegółowej konsultacji, gdzie trener dokładnie poznaje klienta: jego cele, historię treningową, obecne zdrowie i ewentualne ograniczenia. Te spotkania są momentem do omówienia oczekiwań, dostosowania planu treningowego do osobistych preferencji oraz określenia realistycznych celów. Na podstawie tych informacji trener tworzy spersonalizowany program, aby jak najszybciej osiągnąć wymarzony cel. Kluczową częścią tych spotkań jest ciągłe monitorowanie postępów, dzięki czemu trener może dostosować plan treningowy do zmieniających się potrzeb i zapewnić ciągłą motywację klientowi. 

Trening personalny trwa pełną godzinę.

Na podstawie pierwszej konsultacji będziemy mogli przedstawić ofertę, gdyż dostosowana jest ona indywidualnie w zależności od tego jak możemy Ci pomóc.

Trening z trenerem to droga do wymarzonych celów z profesjonalnym wsparciem. To nie tylko zestaw ćwiczeń, ale spersonalizowany plan uwzględniający Twoje cele i ograniczenia. Dzięki temu otrzymujesz nie tylko motywację i wsparcie, ale także bezpieczeństwo podczas ćwiczeń, co minimalizuje ryzyko kontuzji.

Podczas pierwszej sesji zaczynamy od szczegółowego wywiadu dotyczącego Twoich celów, stylu życia i zdrowia. Następnie przechodzimy do badania składu ciała na specjalnej wadze na, której możemy  dowiedzieć się jaki mamy procentowy udział tkanki tłuszczowej, masę mięśni, kości i poziom wody w organizmie. Kolejnym etapem są testy ruchomości, aby ocenić Twoje ewentualne ograniczenia. 
Na tej podstawie tworzymy spersonalizowany plan działania, a sesja kończy się próbnym treningiem, dostosowanym do Twoich preferencji i możliwości. Cały proces ma na celu zapewnienie efektywnego i spersonalizowanego treningu, który spełni Twoje oczekiwania i jak najszybciej przybliży Cię do osiągniecia wymarzonej formy.

Trening personalny może być dostosowany dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Tak, nasze holistyczne podejście obejmuje wsparcie i edukację z zakresu żywienia i suplementacji rownież podczas indywidualnych sesji z trenerem na siłowni.

Trening personalny skupia się na indywidualnych potrzebach i celach klienta, oferując spersonalizowany plan i pełne wsparcie trenera. To intymne podejście, gdzie trener dostosowuje ćwiczenia, intensywność i tempo do konkretnych potrzeb osoby trenującej.

Trening grupowy natomiast to sesje prowadzone dla większej liczby osób, zazwyczaj o różnych poziomach zaawansowania. Ćwiczenia są ogólniejsze, dostosowane do grupy, co może zmniejszyć indywidualizację. Brak tu pełnej uwagi i dostosowania do konkretnych celów jednostki, jak w treningu personalnym.

Trening personalny może być skutecznym wsparciem w procesie odchudzania. Spersonalizowany plan treningowy, dostosowany do celów utraty wagi i poprawy kondycji,  przyczynia się do efektywnego spalania kalorii i budowy tkanki mięśniowej.

W naszej ofercie znajduje się wsparcie online oraz zdalne treningi prowadzone przez trenera personalnego. Dzięki tym usługom możesz korzystać z profesjonalnej pomocy trenera w dowolnym miejscu na świecie. Oferujemy elastyczność i dostępność treningów online, umożliwiając Ci kontynuowanie treningów i otrzymywanie wsparcia bez względu na lokalizację.

Można zarezerwować pierwszą sesję z trenerem personalnym poprzez przycisk „Zarezerwuj spotkanie”, dzwoniąc na numer 666270063, bądź przez adres e-mail kontakt@crodk.pl